Osuszanie Zgorzelec , urządzenia - Osuszanie bezinwazyjne

Przejdź do treści

Menu główne:


OSUSZANIE BEZINWAZYJNE

Nowoczesne metody osuszania budynków, zalety :
- skuteczny i tani system ElektoAqua GPL
- bezinwazyjny proces osuszanego pomieszczenia,
- bez ryzyka dla konstrukcji obiektu,
- nie ingerujący w strukturę budynku.

INFORMACJA   +48 603 247 272
Osuszanie bezinwazyjne Zgorzelec

Dysponujemy kilkoma modelami urządzeń do osuszania budynków, stosując opatentowaną bezinwazyjną i bezprzewodową metodę,  ElektroAqua Gpl 111.

Urządzenia zasilane energią elektryczną emitują fale elektromagnetyczne powodujące powstawanie odwróconego dynamicznego zjawiska elektroosmozy, tj. ruchu cząsteczek wody w kapilarach (w murze) w kierunku ziemi. Urządzenia pracują bez mechanicznej ingerencji w materiał budowli i nie wymagają żadnych dodatkowych prac budowlanych, usuwają pleśń i likwidują zapach stęchlizny, blokują możliwość ponownego zawilgocenia, nie wymagają dozoru i objęte są 20-letnim serwisem gwarancyjnym.

Wytwarzają również zdrowy mikroklimat. Koszt eksploatacji to tylko kilka zł rocznie, a koszt zakupu jest jednym z najniższych na rynku w porównaniu z wszelkimi urządzeniami tego typu. 100-proc. polskie urządzenie z patentem.
Urządzenia posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przez prawo budowlane krajowe i europejskie.

Model ElektroAqua Gpl-111

osuszanie Zgorzelec   osuszanie Bolesławiec

Jest to podstawowy model. Wyposażony w zasilanie 230 V, pobór mocy na poziomie 1,5 W. Ten model nie jest wyposażony w wyświetlacz, oraz nie informuje o zasięgu działania urządzenia na terenie budynku.
Model ElektroAqua Gpl-111/W

osuszanie LubańZ kontrolą mikro procesową procesu osuszania i wyświetlaczem parametrów jak:
  • aktualna godzina i data
  • ilość dni przepracowanych
  • ilość godzin pracy w ostatniej dobie
  • charakterystyka przebiegów prądowych
  • informacje o systemie
Wszystkie wymienione parametry mogą być wyświetlane, w zależności od wyboru, w następujących językach: Angielski, Włoski, Francuski, Niemiecki, Polski.
Model ElektroAqua Gpl-111/R

osuszanie Lwówek

Model z możliwością pomiaru zasięgu urządzenia za pomocą dołączonego odbiornika (testera), oraz możliwością zdalnej kontroli pracy urządzenia.
Model ElektroAqua Gpl-111/RW

osuszanie Jelenia Góra

Najbardziej rozbudowany produkt w ofercie. Posiada mikroprocesorową kontrolę procesu osuszania budynku. Dodatkową zaletą jest czytelny wyświetlacz parametrów oraz dołączony tester. Urządzenie testujące pomaga przy badaniu dokładnego zasięgu pracy urządzenia.
Uwaga!
Wszystkie wymienione modele posiadają zasięg w promieniu do 15 m i  uzależniony on jest od rodzaju i grubości murów. Czym grubszy mur tym zasięg stopniowo się zmniejsza. Należy przyjąć zasadę że zasięg wszystkich urządzeń waha się w granicach do 15 m.
Prowadzimy działalność w całej Polsce, głównym terenem świadczenia usług jest południowo-zachodnia Polska, woj. dolnośląskie.
Osuszanie bezinwazyjne powiaty: Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Lwówek i Jelenia Góra.
W wymienionych powyżej miejscowościach i okolicach dojazd do klienta, badanie zawilgocenia oraz stopnia zasolenia murów - GRATIS.
W przypadku innych lokalizacji, ceny ustalane indywidualnie.

Osuszanie bezinwazyjne Zgorzelec

Osuszanie Lubań

Osuszanie Jelenia Góra

 KONTAKT

+48 603 247 272


 E-MAIL

biuro@osuszanie-bezinwazyjne.pl


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego